Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL FAGERBERG (1878-1948): Såningsmannen, signerad C. Fagerberg, patinerad brons, gjutarmärkt Sthlms Konstgjuteri, monterad på träsockel, höjd 66 cm
PROVENIENS: Stopalo
Gåvogravyr
656935
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här