Edward Hald skål Orrefors

Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors
Edward Hald skål Orrefors

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDWARD HALD, skål, Orrefors 1930, dekor med fisk och bubblor, signerad Orrefors 193 H 896, höjd ca 9, 19 x 14 cm

Repor

656937

2019-06-30