Fåtölj senempire
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJ, senempire, träskuren dekor, stomme av massiv och fanerad mahogny, framben med egyptiserande karyatider, förgylld och grönpatinerad, bakben med fottrissor, sitthöjd 39 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador och lagningar
656938
2019-09-15