Fåtölj senempire

Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire
Fåtölj senempire

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÅTÖLJ, senempire, träskuren dekor, stomme av massiv och fanerad mahogny, framben med egyptiserande karyatider, förgylld och grönpatinerad, bakben med fottrissor, sitthöjd 39 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador och lagningar

656938

2019-09-15