Dagbädd Restauration

Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration
Dagbädd Restauration

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAGBÄDD, Restauration, massiv och fanerad mahogny, brännförgyllda beslag i brons, träskuren dekor, stoppat ryggstöd med repstav, sarger med beslag, bakben med palmetter främre ben med snedställda tassar, höjd 87, 170 x 101, innermått 146 x 74 cm

PROVENIENS: Stopalo

Stoppningen med skador

656940

2019-09-15