Bordspendyl Restauration

Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPENDYL, Restauration, Frankrike, matterad och polerad brännförgylld och mörkpatinerad brons, samt lackerade sparytor, postament med dekor av blomsterfestong och kymationbård, urtavla med romerska siffror, krönt av Apollon med lyra, pendel och nyckel medföljer, höjd 69 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage. SAV garanterar ej funktionen.

656943

2019-09-15