Snushund

Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSHUND, omkring 1800-talets mitt, björk, träskuren och bemålad dekor, höjd ca 3,5, längd ca 11 cm

PROVENIENS: Stopalo

Bruksslitage

656947

2019-09-15