Ytterfoder jugend

Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend
Ytterfoder jugend

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, jugend, mässing, Eskilstuna, litograferad stiliserad dekor i svart, stämpelmärkt KNUT ERIKSSON & CO ESKILSTUNA, höjd ca 20,5, diameter 21 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, repor

656955

2019-09-15