Stop jugend

Stop jugend
Stop jugend
Stop jugend
Stop jugend
Stop jugend
Stop jugend
Stop jugend
Stop jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, jugend, daterat 1903, slipat klarglas, lock i metall med dekor av kvinnohuvud med böljande hår, graverad måttmarkering 1/2 L, höjd ca 15,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

656964

2019-09-15