Cigarställ

Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ
Cigarställ

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARRSTÄLL, Tyskland/Österrike, 1900-talets början, bronserad metall, i form av soldat med gevär och tunnor, stämpelmärkt U & C Geschützt 1151, höjd ca 25 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

656966

2019-09-15