Ljusstakar régence-stil

Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil
Ljusstakar régence-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, régence-stil, 1800-tal, förgylld brons, dekor av emblem och porträttprofiler, balusterformad pelare, stämplade J D, höjd 23,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

656967

2019-09-15