Skulptur Herman Bergman

Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman
Skulptur Herman Bergman

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1910-tal, knästående kvinna, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, patinerad brons, monterad på träsockel, skyltmärkt 1919 3/7, total höjd 23 cm

PROVENIENS: Stopalo

656971

2019-09-15