Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, 1910-tal, knästående kvinna, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, patinerad brons, monterad på träsockel, skyltmärkt 1919 3/7, total höjd 23 cm
PROVENIENS: Stopalo
656971
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här