Miniatyrfontän Eric Hedland

Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland
Miniatyrfontän Eric Hedland

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ERIC HEDLAND (1885-1958): Fontänskulptur i form av fisk, signerad E. Hedland Sculp., patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr Fud., höjd 20,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

656973

2019-09-15