Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
ERIC HEDLAND (1885-1958): Fontänskulptur i form av fisk, signerad E. Hedland Sculp., patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr Fud., höjd 20,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
656973
2019-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner