Skulptur Endymion

Skulptur Endymion
Skulptur Endymion
Skulptur Endymion
Skulptur Endymion
Skulptur Endymion
Skulptur Endymion
Skulptur Endymion
Skulptur Endymion

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Endymion, avgjutning efter C.J. Dyfvermans version för Gustavsberg, bronspatinerad gips, höjd 13, 46 x 20 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage och nagg

656976

2019-09-15