Jardinjär i silver med glasinsats

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JARDINJÄR, 1900-talets början, silver, fyrpassformad, uppsvängda hänklar, slipad glasinsats, vikt ca 1400 g

PROVENIENS: Stopalo

656977

2019-09-15