Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, 124/350, färglitografi, bildmått ca 27x54 cm

Läs mer

656981

2019-08-20