Skulptur Rolf Kjellberg

Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF KJELLBERG (1901-1989): Kvinna med vattenkrus, signerad och daterad R G. Kjellberg 49-50, patinerad brons, gjutarmärkt G. Pettersson Fud., höjd 55 cm

PROVENIENS: Stopalo

656982

2019-09-15