Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, europeisk montering i förgylld brons, dekorerad med ridande följe, höjd ca 47 cm

PROVENIENS: Stopalo

Sprickor/lagningar, slitage

656983

2019-09-15