Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja, 50-talet", signerad roland S, 44/250, färgoffset, bildmått ca 55x40 cm

Läs mer

Ramskada

656986

2019-08-20