Roland Svensson
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm
Läs mer
656988
2019-08-20