Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

Läs mer

656988

2019-08-20