Roland Svensson
Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S, 134/250, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm
Läs mer
656990
2019-08-20