Golvvaser Japan

Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan
Golvvaser Japan

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVVASER, ett par, porslin, Japan, 1800-talets andra hälft, dekorerade med kartuscher föreställande palatsscener samt imitationer av lackarbeten, höjd ca 91 cm

PROVENIENS: Stopalo

Färgbortfall, nagg, skador

656994

2019-09-15