Roland Svensson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad och daterad roland S 84, HC XX / XXX, färglitografi, bildmått ca 39x50 cm
Läs mer
I
656996
2019-08-20