Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad och daterad roland S 84, HC XX / XXX, färglitografi, bildmått ca 39x50 cm

Läs mer
I

656996

2019-08-20