Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm

Läs mer

656998

2019-08-20