Appliquer barockstil

Appliquer barockstil
Appliquer barockstil
Appliquer barockstil
Appliquer barockstil
Appliquer barockstil
Appliquer barockstil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

APPLIQUER, ett par, barockstil, Frankrike 1900-tal, för tre ljus, förgylld brons, dekor av bérainornamentik,
S-formade ljusarmar, höjd 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

657000

2019-09-15