Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
APPLIQUER, ett par, barockstil, Frankrike 1900-tal, för tre ljus, förgylld brons, dekor av bérainornamentik,
S-formade ljusarmar, höjd 52 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage
657000
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här