Gösta Werner Killoran

Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran
Gösta Werner Killoran

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1992): "Killoran", signerad på baksidan, olja på duk, 55x66 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

657004

2019-09-29