Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
GÖSTA WERNER (1909-1992): "Killoran", signerad på baksidan, olja på duk, 55x66 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
657004
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här