Stekhuv England pläter

Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter
Stekhuv England pläter

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKHUV, England 1800-tal, pläter, höjd 25, 39,5 x 28,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Invändigt slitage

657006

2019-09-15