Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård Lilla Nassa ", signerad roland S, 228/250, färglitografi, bildmått ca 36x57 cm

Läs mer

657007

2019-08-20