Roland Svensson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård Lilla Nassa ", signerad roland S, 228/250, färglitografi, bildmått ca 36x57 cm
Läs mer
657007
2019-08-20