Butiksdörrskylt
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUTIKSDÖRRSKYLT, omkring 1900, genombruten dekor av figurer och växtornamentik, urtag för skylt, bronserat järn och plåt, höjd 37, längd 81,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador och lagningar
657010
2019-09-15