Butiksdörrskylt

Butiksdörrskylt
Butiksdörrskylt
Butiksdörrskylt
Butiksdörrskylt
Butiksdörrskylt
Butiksdörrskylt

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTIKSDÖRRSKYLT, omkring 1900, genombruten dekor av figurer och växtornamentik, urtag för skylt, bronserat järn och plåt, höjd 37, längd 81,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador och lagningar

657010

2019-09-15