Kar de Mumma, teckning
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
KAR DE MUMMA (Erik Zetterström,1904-1997): Hommage Picasso, signerad KdeM., akvarell och tusch på papper, 15x10,5 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Kuntoraportti
657011
Päivämäärä:
2019-09-29