Kar de Mumma, teckning

Kar de Mumma, teckning
Kar de Mumma, teckning
Kar de Mumma, teckning
Kar de Mumma, teckning
Kar de Mumma, teckning
Kar de Mumma, teckning

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

KAR DE MUMMA (Erik Zetterström,1904-1997): Hommage Picasso, signerad KdeM., akvarell och tusch på papper, 15x10,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Kuntoraportti

657011

Päivämäärä:

2019-09-29