Carl Fredrik Reuterswärd Kocken

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Kocken, signerad med dedikation Reuterswärd, tusch på papper, 21x23 cm.

Födelsedagspresent på Tore Wretmans 75-års dag:
"Till vännen Tore den 7 maj - 1991 - Mona och Carl Fredrik"

PROVENIENS: Tore Wretman

Papper monterad med papperstejp på duk

657012

2019-09-29