Carl Otto Hultén Komposition

Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition
Carl Otto Hultén Komposition

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CO HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, emaljmålning på plåt, 75x99 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

657025

2019-09-29