Klubbat för:
9 000 SEK
6 000 SEK
AJA MURRAY-THORÉN (1947-2015): "Ingen kan ha gjort det godare för Sverige än du", signerad och daterad Aja -91, olja, 62x25 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
657027
2019-09-29