Carl Fredrik Reuterswärd, Komposition i blått

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition i blått, signerad CFR, gouache/akvarell på papper, 67x49 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

657028

2019-09-29