Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition i blått, signerad CFR, gouache/akvarell på papper, 67x49 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
657028
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här