Skrivbord Ryssland Jacob-stil

Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil
Skrivbord Ryssland Jacob-stil

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD, Ryssland, Jacob-stil, 1900-tal, fanerat med mahogny, massiva ben, inläggningar av mässingslister, avsmalnande kannelerade ben med mässingshylsor, skivan klädd med grönt skinn och guldsnitt, nyckel medföljer, höjd 79,5, 145 x 70 cm

PROVENIENS: Stopalo

657072

2019-09-15