Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEMPELLEJON, med skötare, Kina 1900-tal, keramik, glaserad i sancai-färger, höjd ca 60 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg, lagning
657078
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här