Tempellejon Kina 1900-tal

Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal
Tempellejon Kina 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEMPELLEJON, med skötare, Kina 1900-tal, keramik, glaserad i sancai-färger, höjd ca 60 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg, lagning

657078

2019-09-15