Skulptur Esther Eppens

Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens
Skulptur Esther Eppens

Såld för:

82 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESTHER EPPENS (1900-tal): Omfamnande kärlekspar, signerad Esther Eppens, patinerad brons, gjutarmärkt Bergman Cire Perdue, höjd 31,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

657084

2019-09-15