Urna brons

Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNA, signerad och daterad M. Rosendahl 1893, dekor växtornamentik och pojke som lekar med katter, patinerad brons, höjd 55 cm

PROVENIENS: Stopalo

Botten saknas

657085

2019-09-15