Jaktrofé 1800-talets slut

Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut
Jaktrofé 1800-talets slut

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAKTTROFÉ, 1800-talets slut, i form av hjort, skulpterad mahogny med monterade hjorthorn, höjd 59 cm

PROVENIENS: Stopalo

Väggplatta med lagningar

657087

2019-09-15