Spjällsnören 1800-talets slut

Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut
Spjällsnören 1800-talets slut

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPJÄLLSNÖREN, två stycken, 1800-talets slut, flätade med olikfärgade glasrör, den ena med rubinröd glasklump, längd 170 respektive 190 cm

PROVENIENS: Stopalo

657098

2019-09-15