Skulptur Jules Edmond Masson

Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson
Skulptur Jules Edmond Masson

Såld för:

40 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JULES EDMOND MASSON (Frankrike 1871-1932): Après le combat, signerad J.E. Masson samt monogram JM 44, guld och grönpatinerad brons, gjutarmärkt LNJL Paris 44, höjd 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvis slitage

657103

2019-09-15