Skulptur Jules Edmond Masson
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JULES EDMOND MASSON (Frankrike 1871-1932): Après le combat, signerad J.E. Masson samt monogram JM 44, guld och grönpatinerad brons, gjutarmärkt LNJL Paris 44, höjd 58 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ställvis slitage
657103
2019-09-15