Trädgårdssoffor två stycken
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFOR, två stycken snarlika, omkring 1900, gavlar av gjutjärn, genombruten dekor av storkar och vindruvsklasar, sits av träribbor, längd 186 cm respektive 156 cm, sitthöjd 38 cm
PROVENIENS: Stopalo
Trä- och rostskador
657137
2019-09-15