Trädgårdssoffor två stycken

Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken
Trädgårdssoffor två stycken

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFOR, två stycken snarlika, omkring 1900, gavlar av gjutjärn, genombruten dekor av storkar och vindruvsklasar, sits av träribbor, längd 186 cm respektive 156 cm, sitthöjd 38 cm

PROVENIENS: Stopalo

Trä- och rostskador

657137

2019-09-15