Tädgårdskulptur marmor
Klubbat för:
110 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, Terpsichore - den lyriska diktkonstens och dansens musa, carraramarmor, höjd 143 cm
PROVENIENS: Stopalo
Utomhuspatina, sockel med kantlagning, ställvisa nagg och sprickor
657138
2019-09-15