Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUGLIEMO BRACONY (1900-tal) Läsande dam, signerad, lergods, höjd ca 38 cm, längd 26 cm
Spricka/skada
657152
2019-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här