Skål ur Estrid Ericsons samling

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, 1900-tal, mossagat, oval form, etikettmärkt Estrid Ericsons samling, auktionsnummer 361 Scanart Stockholm i juni 1983, höjd 4, 15 x 11 cm

PROVENIENS: Estrid Ericsons samling
Stopalo

657154

2019-09-15