Ampel sengustaviansk stil
Klubbat för:
13 500 SEK
8 000 SEK
AMPEL, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, för fyra ljus, monteringar i förgylld mässing, skål i mörkgrönt glas, kedjefästen av lejonmaskaroner, utsvängda ljusarmar, avslutande pinjekotte, höjd 92 cm
PROVENIENS: Stopalo
657161
2019-09-15