Vaser Japan

Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, porslin, Japan, 1900-talets mitt, med hänklar, dekor av blommor och fåglar i underglasyrblått, järnoxid, emaljfärger samt guld mot svart fond, botten med märkning, höjd ca 24 cm

Slitage

657162

2019-06-29