Otto Engelhardt-Kyffhäuser pastell

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OTTO ENGELHARDT-KYFFHÄUSER, blomsterstilleben, signerad och daterad 1945, pastell på papper, bildmått ca 29x19 cm

Ej examinerad ur ram

657179

2019-08-06