Byst Gustav III efter Sergel

Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel
Byst Gustav III efter Sergel

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYST, 1900-tal, föreställande Gustav III, efter Johan Tobias Sergel, gips, höjd 79 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg, ställvisa fläckar

657182

2019-09-15