Olle Svanlund olja

Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1996): abstrakt komposition, signerad och daterad Svanlund -58, olja på pannå, ca47x65 cm

Sedvanligt ytslitage

657190

2019-08-06